جک هیدرولیک کمربند دار


جک هیدرولیک کمربند دار طراحی و ساخته شده به صورت ۲سر شفت در سایز های مختلف و نیرو های مختلف همراه با کمربند و چشمی با سیل های آببندی اروپایی و استفاده شده در کارخانجات ریخته گری فولاد ،صنعتی ، خودرو سازی ها و … .
این جک با توجه به محدودیت کورس درخواستی مصرف کننده گلویی از خارج از لوله سیلندری رزوه شده و به همین دلیل ابعاد طول سیلندر به طور کامل برای کورس در خواستی در دسترس می باشد.
این نوع از جک‌های هیدرولیک دارای یک پیستون و دو شافت در دو سمت آن می‌باشند. با توجه به برابر بودن قطر دو شافت، نیرو و سرعت حرکت در هر دو سمت برابر است. این نوع از جک هیدرولیک در سیستم‌هایی استفاده می‌شود که نیاز است که یک حرکت رفت و برگشتی (فشاری و کششی) متناوب به دو سیستم مجاور اعمال گردد. امروزه و در استفاده‌های نوینی که جک هیدرولیک پیدا کرده کاربری این نوع از جک‌ها کمتر شده.
در این طراحی از جک هیدرولیک یک پیستون، دو شافت و دو گلویی وجود دارد و آب‌بند‌های هیدرولیک هم در پیستون و هم در دو گلویی باید وجود داشته باشد. کورس حرکت، سرعت خطی، نیروی اعمال شده در هر دو سمت پیستون برابر می‌باشد.

(سیلندر) جک هیدرولیک کمربند دار
این سیلندرها با نام سیلندرهای کمربندی شناخته می شوند و معمولا در مکانیزم های با چرخش محدود مورد استفاده قرار می گیرند و محل نصب کمربند بر اساس نیاز طراح مشخص می گردد ، لذا در زمان سفارش این سیلندر حتما مکان قرارگیری کمربند اعلام میگردد.

از محصولات و خدمات ارائه شده در هیدرولیک صنعت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:


جک هیدرولیک کمربند دار

خرید جک هیدرولیک کمربند دار

فروش جک هیدرولیک کمربند دار

قیمت جک هیدرولیک کمربند دار

نمایندگی جک هیدرولیک کمربند دار

نماینده فروش جک هیدرولیک کمربند دار

لطفا
پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر
نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع
شوید.